GTA Grand Theft Auto

Grand Theft Auto ? pierwsza część serii Grand Theft Auto, wyprodukowana przez firmę DMA Design w 1997 roku.

Grę rozpoczynamy w Liberty City. Tam przechodzimy pierwsze misje w grze, walcząc o przetrwanie. Po przejściu treningu i zdobyciu odpowiedniej ilości pieniędzy przechodzimy do San Andreas, a następnie do Vice City. Wszystkie te miasta mają odmienną zabudowę, w każdym mieście inaczej wyglądają też pojazdy, jakimi gracz może się poruszać.

Gra daje graczowi wolną rękę – może on przechadzać się po mieście, jeździć po nim samochodem lub motocyklem albo wykonywać misje od swych zleceniodawców. Można grać także przez Internet lub w sieci lokalnej (LAN).

Punkty wymagane do przejścia do następnego miasta można zdobyć na kilka sposobów. Pierwszy to wykonywanie misji od zleceniodawc?w, drugi – to niszczenie wszystkiego, co się da za pomocą skromnego arsenału broni (pistolet, karabin maszynowy, miotacz ognia i bazooka), trzeci – kradzież samochodu i jazda nim do doków, gdzie można sprzedać go mafii. W grze istnieje też bonus Gouranga, który zdobywa się, gdy zabije się wszystkich członków pochodu Krishna oraz misje Kill Frenzy (ang. szał zabijania), w których musimy zniszczyć określoną liczbę samochodów, bądź zabic odpowiednią ilość ludzi, za co zdobywamy owe punkty.

Bronie

  • pięść – domyślna
  • pistolet
  • karabin maszynowy
  • bazooka
  • miotacz ognia
  • działo czołgowe – tylko podczas wybranych zadań Kill Frenzy

Pobierz GTA 1

Linki sponsorowane:

Napisany w Gry Akcji

przez Gryzak on September 17, 2008

Comments are closed.

More Blog Post

Previose Post: